Duchowa Rodzina Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Pielgrzymki Apostołów do Fatimy

Uczestnictwo w Apostolacie Fatimy to także szansa na odbycie wyjątkowej pielgrzymki do Fatimy. Już po roku obecności w Apostolacie, dwa razy w roku każdy Apostoł bierze udział w losowaniu kilkudniowego wyjazdu do kraju trojga pastuszków. Dotychczas pielgrzymowało z nami już ponad 800 osób. Poniżej prezentujemy relacje z dotychczasowych pielgrzymek.
Październik 2016

W dniach 7-10 października odbyła się kolejna już pielgrzymka Apostołów Fatimy. Dla niektórych uczestników podróży był to pierwszy w życiu lot samolotem. Na ich twarzach można było dostrzec ogromną radość i ekscytację z powodu rychłego spotkania z Fatimską Panią.  

Pielgrzymi dotarli do Fatimy z przesiadką. Najpierw musieli pokonać trasę Kraków – Monachium, by następnie z Bawarii udać się do Lizbony. Liczne rozmowy i zawiązywanie nowych znajomości sprawiły, że podróż do Portugalii minęła niezwykle szybko.

Po dotarciu na miejsce, nie zważając na zmęczenie, wszyscy pielgrzymi udali się na Mszę Świętą odprawioną przez ks. Tomasza Stefanowskiego, który był także opiekunem duchowym wyprawy. W pierwszym dniu pielgrzymki odbyła się też wieczorna modlitwa różańcowa ze świecami.


Maj 2016

W dniach 7-11 maja 38 Apostołów Fatimy wyruszyło w tradycyjną pielgrzymkę do kraju trojga pastuszków. Uczestnicy z całej Polski pokonali tysiące kilometrów, aby znaleźć się w tym niezwykłym i świętym miejscu.

Mimo iż Portugalia to kraj, który kojarzy nam się przede wszystkim z piękną pogodą, tym razem Fatima przywitała pielgrzymów deszczem. Choć pogoda dawała się we znaki, nic nie powstrzymało Apostołów przed poznaniem tego świętego miejsca. Jeszcze pierwszego dnia zwiedzili Kościół Trójcy Przenajświętszej, bazylikę Matki Boskiej Różańcowej czy Kaplicę Objawień, wybudowaną w miejscu,gdzie Maryja spotkała się z pastuszkami.


Wszystkie
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia i dołącz do liczącej ponad 57 000 osób wspólnoty Apostolatu Fatimy.
Deklaruję kwotę miesięcznego datku:
Dzień pobrania datku:

```

Nasze media: