Duchowa Rodzina Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Maj 2005


PIELGRZYMKA DO FATIMY


W dniach 19-22 maja 2005 wylosowani członkowie Apostolatu Fatimy wraz z osobami towarzyszącymi i 3 pracowników Instytutu im. Ks. Piotra Skargi wzięło udział w pielgrzymce do Fatimy w Portugalii. Jedenastoosobowa grupa nawiedziła miejsca objawień, sanktuarium fatimskie, a także wzięła udział w uroczystej Procesji Różańcowej z cudowną figurą Fatimskiej Pani. Pielgrzymi odwiedzili też domy pastuszków, którym w 1917 roku objawiła się Maryja - bł. Hiacynty, bł. Franciszka oraz zmarłej niedawno s. Łucji. Uczestnicy pielgrzymki zwiedzili ponadto klasztor św. Hieronima w Lizbonie, klasztor Santa Maria da Vittoria w Batalhi z przełomu XIV i XV wieku - prawdziwą perłę portugalskiego gotyku, a także opactwo pocysterskie wzniesione w połowie XII stulecia w Alcobaça. Pielgrzymka, choć krótka w czasie, wywarła na uczestnikach niezwykłe wrażenie i była wielkim i głębokim przeżyciem religijnym.

Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia i dołącz do liczącej niemal 60 000 osób duchowej rodziny Apostołów Fatimy.
Deklaruję kwotę miesięcznego datku:

Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących... >> pokaż więcej

Nasze media: