Duchowa Rodzina Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Październik 2006


PIELGRZYMKA DO FATIMY!

W dniach 13-15 października 2006 roku kolejna grupa Apostołów Fatimy nawiedziła z pielgrzymką portugalskie sanktuarium. Wspaniałym i głębokim przeżyciem religijnym była wizyta w miejscu objawień Najświętszej Maryi Panny w roku 1917, modlitwa na różańcu i procesja z płonącymi świecami w ręku za statuą Fatimskiej Pani. Apostołowie Fatimy odwiedzili też Aljustrel - rodzinną wioskę błogosławionych: Franciszka i Hiacynty oraz siostry Łucji. Mieli również okazję zobaczyć położone w pobliżu Fatimy miejsca ważne dla kultury i historii Portugalii: przepiękny gotycki kościół i klasztor Matki Bożej Zwycięskiej w miejscowości Batalha oraz monumentalną świątynię pocysterską w Alcobaça wraz z jednym z największych średniowiecznych zespołów klasztornych świata chrześcijańskiego. Uczestnicy pielgrzymki zwiedzili ponadto klasztor św. Hieronima w Lizbonie oraz kościół NMP w pięknie położonej nad Atlantykiem miejscowości Nazare. W świątyni tej znajduje się cudowna figurka Matki Bożej.

Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia i dołącz do liczącej niemal 60 000 osób duchowej rodziny Apostołów Fatimy.
Deklaruję kwotę miesięcznego datku:

Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących... >> pokaż więcej

Nasze media: