Duchowa Rodzina Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Październik 2007

PIELGRZYMKA DO FATIMY

W dniach 6-9 października br. kolejni wylosowani członkowie Apostolatu Fatimy wzięli udział w kolejnej pielgrzymce do Fatimy w Portugalii. Liczna – dwudziestoośmioosobowa – grupa nawiedziła miejsca objawień, sanktuarium fatimskie, a także wzięła udział w uroczystej procesji różańcowej z figurą Fatimskiej Pani.


Pielgrzymi odwiedzili też domy pastuszków, którym w 1917 roku objawiła się Maryja – bł. Hiacynty, bł. Franciszka oraz zmarłej w 2005 roku siostry Łucji de Jesus Dos Santos.

Uczestnicy pielgrzymki zwiedzili klasztor Santa Maria da Vitoria w Batahli z przełomu XIV i XV wieku – prawdziwą perłę portugalskiego gotyku, a także opactwo pocysterskie wzniesione w połowie XII stulecia w Alcobaça.

Niezapomniana była też wizyta w przepięknie położonej miejscowości Nazare nad Atlantykiem, gdzie w tamtejszym sanktuarium znajduje się cudowna figurka Matki Bożej. Pielgrzymka Apostołów Fatimy była dla wszystkich uczestników głębokim przeżyciem religijnym.


Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia i dołącz do liczącej niemal 60 000 osób duchowej rodziny Apostołów Fatimy.
Deklaruję kwotę miesięcznego datku:

Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących... >> pokaż więcej

Nasze media: